Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 391 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriel Greššo maklér
Gabriel Greššo
gabriel.gresso@lexxus.sk
+421 903 417 034

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - 6i rodinný dom s dvojgarážou, Staré Grunty

Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Staré grunty
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
367 m2
Celková plocha
445 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Pridané
10.10.2019
Aktualizované
14.04.2021
Cena 998 500,00 €
Gabriel Greššo LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 903 417 034

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom s celkovou rozlohou 445 m2 nachádzajúci sa na ulici Staré grunty.

Z ulice skromne pôsobiaci dom má úžitkovú plochu 367 m2 rozloženú na dvoch poschodiach.

Do domu sa vstupuje cez dvoj garáž alebo z predsiene so schodiskom ktoré je na medziposchodí domu. Spodná časť domu pozostáva z priestrannej spoločenskej miestnosti, dvoch izieb, oddychovej časti so zázemím, kúpeľne a samostatného wc.

Vrchné poschodie domu pozostáva z obývacej izby s krbom a výstupom na loggiu, jedálenskej časti, kuchyne so špajzou, pracovne, spálne, kúpeľne a wc.
V spodnej časti domu je technická miestnosť s jedným plynovým a jedným elektrickým kotlom, dvomi zásobníkmi a úložným priestorom.

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a predáva sa bez mobilného zariadenia.

Lokalita má výborné dopravné napojenie, centrum mesta do 10 min., komplexná občianska vybavenosť (sieť obchodov a služieb: reštaurácie, kaviarne, banky, fitnescentrum, školy, zdravotné stredisko...). V blízkosti obchodný dom CUBICON, športoviská ako i oddychové zóny (botanická záhrada. ZOO, lodenica), tiché bývanie s množstvom zelene.

TOPPONUKA