Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 857 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, luxusný priestranný 5-i.houseboat na Jaroveckom ramene

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Jarovce
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Celková plocha
280 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
4
Pridané
08.08.2018
Aktualizované
23.10.2018
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

Na predaj krásny luxusný priestranný 5-izbový houseboat vhodný na celoročné bývanie či rekreáciu na Jaroveckom ramene

Úžitková plocha: 280 m2

Charakteristika:
Hľadáte výnimočné a pokojné bývanie v lokalite plnej zelene a prírody a zároveň v blízkosti Bratislavy? Tento priestranný a zároveň luxusný houseboat takéto bývanie poskytuje.
Houseboat je ideálnou voľbou pre aktívnu rekreáciu v príjemnom prostredí a zároveň poskytuje možnosť celoročného bývania.

- kolaudácia 2016
- postavený z: sendvičový panel
- zateplený
- podlahové kúrenie v celom houseboate
- predpríprava na alarm
- klimatizácia
- studňa na pozemku
- septik
- elektrická prípojka
- nízke mesačné náklady
- predáva sa zariadený

Dispozícia houseboatu:

1.podlažie: obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom s výstupom na terasu orientovanú na pokojné jazero, samostatná izba, technická miestnosť, samostatná toaleta, schodisko.

2. podlažie: priestranná izba s kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou, priestranná spálňa s vaňou so sprch. kútom a toaletou, samostatná izba, horná terasa.

Lokalita:
Tento jedinečný hoseboot je situovaný na Jaroveckom ramene, ktoré poskytuje aktívný odpočinok, či už vo forme rybolovu, cykloturistiky alebo rekreačného plávania.
Bývanie v takomto štýle poskytuje klientom zobúdzať sa priamo v prírode plnej zelene, v priateľskom a tichom prostredí. Rýchla dostupnosť do Bratislavy do 15 minút.


Hauseboat nie je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru.

PREDAJNÁ CENA: 249.000.- EUR

TOPPONUKA