Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 666 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Veľký 4-izbový byt, BA IV. Dúbravka, Lipského ulica

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Lipského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Celková plocha
82 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
11.07.2018
Aktualizované
23.09.2018
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 4-izbový, z väčšej časti rekonštruovaný byt, v časti BA IV, Dúbravka, Lipského ulica. Výmera bytu je 79,3 m2 + lodžia 15 m2 + pivnica 3,5 m2. Nachádza sa na najvyššom 4. poschodí, v zateplenom dome bez výťahu.
Dispozícia bytu: 3 spálne, obývacia izba, samostatná kuchyňa, WC a kúpeľňa. Z kuchyne a najväčšej izby je výstup na lodžiu. Byt má výbornú orientáciu s výhľadom na blízke dúbravské lesy – kuchyňa a 3 izby sú na západ, 1 izba na východ.
Reálne mesačné zálohové platby len 142 eur/3 osoby!
Dom zateplený pred 5 rokmi bez úveru, nová strecha. Výborní susedia.
V cene bytu je aj nábytok vrátane vstavaných kuchynských spotrebičov (sporák, umývačka). V obývacej izbe 3-ročná rohová sedačka Phase (pôvodná cena 1.500 eur)

STAV BYTU:
Byt bol postupne z väčšej časti rekonštruovaný – plastové okná, elektrické rozvody (2014), kuchyňa (2015), rolldor v hale, kúpeľňa, WC, renovované bytové dvere, bezpečnostné dvere, plávajúce podlahy a dlažba. Časť lodžie pozdĺž kuchyne je zasklená. V dvoch izbách ponechané linoleum.

LOKALITA:
Výborná lokalita pri zimnom štadióne a pár minút pešo od dúbravského Kauflandu. 200 metrov od domu sú pokope materská, základná aj stredná škola. Zastávka Lipského cca 40 metrov od domu.

/ 4-IZBOVÝ BYT / PREDAJ / LODŽIA / ZARIADENÝ BYT / NÍZKE NÁKLADY / ZREKONŠTRUOVANÝ /