Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 836 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ján Badinka maklér
Mgr. Ján Badinka
jan.badinka@lexxus.sk
+421 915 570 802

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - záhrada, 1633m2, Strmé sady, Dúbravka, BA IV

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Strmé sady
Typ nehnuteľnosti
Poľnohospodárke objekty
Pridané
23.09.2020
Aktualizované
17.12.2021
Cena 119 000,00 €
Mgr. Ján Badinka LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 915 570 802

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť Lexxus, a.s. ponúka na predaj veľký (1633 m2), svahovitý pozemok - záhrada, v perspektívnej lokalite Strmé Sady, Dúbravka

Pozemok sa nachádza vo svahu, v súčasnosti je už dlhodobo nevyužívaná, s náletovými drevinami. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka,vodu je možné riešiť vlastnou studňou. V susedstve pozemku sa nachádzajú celoročne obývané chaty. Aktuálna Územno-plánovacia informácia je k dispozícii (IPP 04, IZP 025). Celý pozemok je oplotený. Prístup priamo k pozemku autom je možný po lesnej ceste.

Cena:119.000,- EUR, vrátane kompletného právneho servisu.


TOPPONUKA