Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj Obchodno administratívny priestor s presklenými výkladmi

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Agátova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
123 m2
Celková plocha
123 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
09.12.2021
Aktualizované
15.12.2021
Cena 179 200,00 €
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

LEXXUS, a.s., exkluzívne ponúka - kompaktný veľkorysý obchodný priestor na prízemí novostavby bytového domu s univerzálnym využitím na obchodnú prevádzku, kancelárie alebo vybavenosť a služby vo frekventovanej rezidenčnej lokalite Dúbravky. Priestor má veľmi dobrú dispozíciu a je v dobrej kondícii, má dva samostatné vchody čo ponúka možnosť rozdelenia na dve časti a druhy využitia /napr. kombinácia predajne a kancelárii a pod.../. Nehnuteľnosť disponuje sociálnymi zariadeniami, vlastným kotlom v kúpeľni so sprchou, kuchynkou a skladovými priestormi. Veľkoplošné okná prekrývajú vertikálne žalúzie, všetky priestory majú inštalované bodové svetlá a je tiež predpríprava na klimatizáciu. Podlahová plocha retailového priestoru je 123,7 m2. K ponuke nehnuteľnosti je možné dokúpiť 3 parkovacie státia vedľa seba v podzemnej rezidenčnej garáži bytového domu v ktorom sa priestor nachádza za 15.000€ + DPH/státie. TOPPONUKA