Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom veľký 1 izbový byt, Saratovská ulica, Bratislava IV, Dúbravka

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Saratovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
41 m2
Celková plocha
41 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
19.08.2021
Aktualizované
02.08.2022
Cena 390,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom veľký 1 izbový zariadený byt, Bratislava IV Dúbravka, Saratovská ulica. Nachádza sa na 8/12 poschodí v zateplenom dome, má rozlohou 41 m2. V bytovom dome sú 2 výťahy. Voľný je ihneď a je vhodný pre pre max. 2 dospelé osoby, bez zvierat, ideálne pre VW zamestnancov - blízkosť do práce s výbornou dostupnosťou k MHD. Dom je zateplený. Parkovanie je bez problémové, pri dome.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po čiastočnej rekonštrukcii, sú v ňom plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, 5 ročná kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa je s vaňou a toaletou. Je pekne riešený, vkusne a účelne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka.
PLATBY:
Depozit, nájom - 390 euro vrátane energií, nákladov, provízia pre RK - 250 €.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.