Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 081 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zlatica Topoľská maklér
Zlatica Topoľská
zlatica@housereality.sk
+421 911 308 926

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom útulný 1 izbový byt, ulica Landauova, Bratislava IV Dúbravka

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Landauova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
32 m2
Celková plocha
39 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
28.09.2020
Aktualizované
15.10.2020
Cena 430,00 €/mes.
Zlatica Topoľská House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 308 926

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom útulný 1 izbový byt, vo vyhľadávanej lokalite Bratislava IV Dúbravka, na ulici Landauova. Nachádza sa v panelom bytovom dome, ktorý je zateplený, na 2/8 poschodí s výťahom. Celková plocha bytu je 39 m2 spolu s dlhým balkónom 7 m2.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, kuchynskú linku so spotrebičmi. Prenajíma sa zariadený funkčným nábytkom a vybavený spotrebičmi - plynový sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnná rúra, práčka, TV.
Voľný je ihneď, je vhodný na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, zvieratko dohodou.
Cena nájmu je 430,-€ spolu s energiami, bez internetu a KTV.
PLATBY:
Depozit : 430,-€, nájom : 430,-€, provízia RK : 380,-€.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je TESCO, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v blízkom centre Bratislavy.