Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom krásny 1 izbový byt, Hanulova ulica, Bratislava IV Dúbravka

Typ
Prenájom
Mesto
Dúbravka
Ulica
Hanulova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
38 m2
Celková plocha
38 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
1
Pridané
14.09.2017
Aktualizované
22.02.2021
Cena 400,00 €/mes.
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom krásny, útulný a svetlý 1 izbový byt s výhľadom do zelene v Bratislava IV Dúbravka, na ulici Hanulova. Nachádza sa na 3/12 poschodí zatepleného bytového panelového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou. V byte bola urobená kompletná rekonštrukcia a je kompletne zariadený nábytkom + spotrebiče. Výmera je 38 m2, členený je na spaciu časť, obývaciu časť a samostatnú-priestrannú kuchyňu. Voľný je od 03/2021 a je vhodný pre max. 2 dospelé osoby, bez detí a zvierat. Orientovaný je na východnú stranu.
STAV BYTU:
Je po kompletnej rekonštrukcii, má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, účelnú kuchynskú rohovú linku so spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, sporák, práčka, plávajúca podlaha, kúpeľňa so sprchovacím kútom, šatník.
PLATBY:
Nájomné je 400 € vrátane energií + tv signálu a internetu 30 €, depozit, provízia je 250 €.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.