Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gabriel Greššo maklér
Gabriel Greššo
gabriel.gresso@lexxus.sk
+421 903 417 034

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 1i byt v novostavbe TAMMI V., BA IV., 31,22 m2

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Pri Hrubej lúke
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
31 m2
Celková plocha
31 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
01.09.2019
Aktualizované
23.05.2020
Gabriel Greššo LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 903 417 034

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka na predaj príjemný 1 izbový byt IHNEĎ K NASŤAHOVANIU s PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM v nízko energetickej novostavbe obľúbeného projektu TAMMI V., Dúbravka , celková výmera bytu 31,22 m2 + pivničná kobka 2 m2, posch. 10/13, 11.NP, 2x výťah.

POPIS: vstupná hala (4,36 m2), kúpeľňa s vaňou, umývadlom, priestorom na pračku a WC (4,93 m2), obývacia izba s kuchynským kútom a s predprípravou na kuchynskú linku - (21,93 m2)

Veľmi zaujímavá dispozícia a presvetlenie bytu , orientácia bytu na východnú stranu s panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty a Kamzík , kvalitný štandard: veľké plastové okná, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, laminátová podlaha, sanita, obklad a dlažba v kúpelni.

Projekt realizovaný renomovanou spoločnosťou YIT Slovakia a.s. ponúka moderné bývanie a spĺňa prísne nízkoenergetické štandardy.

Súčasťou areálu je súkromný park s detským ihriskom a záhradnou úpravou, ktorý sa nachádza na streche garážového domu.

Výborná občianska vybavenosť: obchodné centrum Dubrawa : lekáreň, potraviny Tesco, holičstvo, čistiareň, služby, MHD, školy, škôlky, pošta, banky, dobré dopravné napojenie, v blízkosti obchodné centrum Bory mall.

Mestská časť Dúbravka ako aj blízkosť prírody- Devínska Kobyla, ponúka rôzne športové aktivity- cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

Cena bytu vrátane kvalitného štandardu a pivničnej kobky je 107.900,-Eur + 1 vnútorné garážové státie na prízemí bytového domu , cena dohodou.


Aj na HÚ, bytový dom je SKOLAUDOVANÝ s možnosťou NASŤAHOVANIA, administratívny proces predaja s developerom prebehne v 1Q 2020.