Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 383 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Miroslav Slávik maklér
Mgr. Miroslav Slávik
miroslav.slavik@lexxus.sk
+421 908 328 199

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, rodinný dom v radovej zástavbe, Dúbravka - BA IV.

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Chrobákova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
281 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Pridané
27.11.2018
Aktualizované
15.01.2020
Mgr. Miroslav Slávik LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 908 328 199

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v radovej zástavbe, Dúbravka - BA IV.

Rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami sa nachádza v tichej ulici, úžitková plocha 250 m2 + terasy 31,9 m2 + predzáhradka 85 m2, orientácia na JZ.

Dispozícia:
3-izbový byt (2.NP) vstupná chodba, obývacia izba s výstupom na terasu, kuchyňa, spálňa s výstupom na terasu, pracovňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, garáž;
4-izbový byt (1.NP) vstupná chodba, obývacia izba s výstupom na terasu, kuchyňa, spálňa s výstupom na terasu, komora, kúpeľňa, samostatná toaleta;
(1.PP) chodba, dve spálne s výstupom do predzáhradky, šatník, kúpeľňa, samostatná toaleta, technická miestnosť.

Lokalita: tichá lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou, obchodné centrum, lekáreň, služby, MHD, školy, škôlky, pošta, banky, v blízkosti obchodné centrum Bory Mall, dobré dopravné napojenie na diaľničný obchvat.
Mestská časť Dúbravka, ako aj blízkosť prírody - Devínska Kobyla, ponúka rôzne športové aktivity, cyklistické a turistické trasy, zimný štadión, 2x bedmintonová hala, 2 futbalové ihriská, tenisové kurty, kúpalisko.

Cena nehnuteľnosti: 379.000,- EUR
TOPPONUKA