Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Moderný 6 izb. byt

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Sekurisova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
129 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.10.2019
Aktualizované
10.11.2019
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj priestranný 6 izb. byt na ulici Sekurišova v tichej časti Dúbravky

Byt vznikol zlúčením dvoch bytových jednotiek, čo umožnilo veľký a priestranný byt s kopou úložného priestoru a tak isto súkromím v byte.  
4 izb. byt o výmere 78 m2
2 izb. byt o výmere 51 m2 

Podlahová plocha  bytu vrátane loggie je 129 m2 
Nachádza sa na 3 poschodí zo 4  v bytovom dome bez výťahu s orientáciou na východ a západ, takže je aj slnečný a prostredie je tiché.

Dispozícia bytu ponúka vstupnú chodbu, dve obývacie izby, kuchyňu, samostatnú jedáleň, 3 izby, 2 kúpeľne, v ktorých sú dve vane (jedna rohová, jedna klasická) a jeden sprchový kút a  dve toalety  

k bytu prislúchajú aj dve klasické pivnice v suteréne bytového domu s rozmermi 2,5 m2. Plocha bytu je uvedená bez pivníc. 

V byte prebehla v roku 2015 kompletná rekonštrukcia, ktorá obsahovala výmenu okien, podlahy, interiérové dvere, stierky, keramika,  zavedenie plynu. Kúrenie je ústredné.

Bytový dom bol postavený v 80. rokoch - panel. 
Bytový dom je zateplený polystyrénom. 

Mesačné náklady pre 4 osoby -  cca 250,- Eur

Lokalita Vám ponúka kompletnú občiansku vybavosť, v blízkosti LDIL, BILLA, Dúbravská piváreň, výborná dostupnosť MHD, Dom kultúry, reštaurácie, kaviarne, do 10 min sa dostanete autom do Shopping Centre Bory MallI, iba pár minúť k napojeniu na D2. Okrem všetkého sa bytový dom nachádza v tichej a kľudnej lokalite, tiež sú v lokalite detské ihriská, škola, škôlka.


Konečná cena nehnuteľnosti vrátane sprostredkovateľských poplatkov je  270.000,-Eur

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Kompletné info aj tu: artegos.eu
Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária – kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.
Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?
- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.
- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.
- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma
- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.
Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu