Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Najkrajšie stavebné pozemky na Liptove, s elektrickou prípojkou

Typ
Predaj
Mesto
Bobrovník
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
04.10.2022
Aktualizované
23.03.2023
Cena 135,00 €/m2
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky v novej rekreačnej oblasti KOSTOLIANKY v západnej časti obce Bobrovník na návrší pri štátnej komunikácií č.2213 smerom na Ružomberok. Na územie je vydané platné územné rozhodnutie.
Návršie je určené pre výstavbu rekreačných domov, ľavá strana svahu a priestor pri ceste pre štvorpodlažné apartmánové domy s kapacitou 16 apartmánov (32 lôžok). Napravo od vjazdu pri ceste môže byť situovaný hotel (180 lôžok) a ďalej po celej dĺžke cesty polyfunkčné objekty pre služby a vybavenosť (reštaurácia, bowling, vodný svet, obchody, herňa, vyhliadková veža, zázemie pre športové aktivity).Pozemky majú nádherný výhľad na celé široké okolie od Západných a Vysokých Tatier na východe, na Liptovskú Maru, Nízke Tatry až po Chočské vrchy na západe. Skonsolidované pozemky sú na predaj od 500 do 1400 m2, alebo pre Váš developerský zámer podľa potreby. Výhodou je bezprostredná blízkosť Liptovskej Mary, MARINY LIPTOV s komplexnou ponukou vodných športov a relaxu na vode (1,5 km) Bešeňovej (aquapark 5 km) a Tatralandia 10 km.
V súčasnosti je vydané stavebné povolenie na siete (vodovod, kanalizácia, elektrina), ktoré sú práve v realizácií. V procese je stavebné konanie na cestu, ktorá je už vyňatá z pôdneho fondu..
Cena za 1m2 je 135 EUR, v cene sú zahrnuté aj všetky inžinierske siete vrátane komunikácie.
V prípade Vášho záujmu o ceny, rozmery , možnosti volajte makléra Vladimíra Pavlíka, mobil 0905- 555 171
Pre lepšiu orientáciu pripájame odkaz priamo na stránku https://marinaresidence.sk/stavebne-pozemky/