Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - Rodinný dom Biskupice ID 2125

Typ
Predaj
Okres
Lučenec
Mesto
Biskupice
Ulica
Biskupice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
17.07.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 90 000,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame  Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Biskupice (okres Lučenec). Dom sa nachádza na tichej ulici v okrajovej časti dediny. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 2 253 m2. Pozemok je rovinatý. Kolaudácia domu prebehla v roku 1960. Dom je postavený z tehly, múry sú hrubé 60 cm. Dom je 4 - izbový, nie je podpivničený, je prevažne v pôvodnom udržiavanom stave. Strecha domu je rovná pokrytá novým plechom, vymenené boli aj zvody. Okná sú z časti drevené, drevené eurookná a PVC okná s vonkajšími roletami. Podlahy v dome tvoria parkety, dlažba a linoleum.

Prízemná časť domu tvorí : vstupná chodba, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa. Pod schodiskom je pivničný priestor. Vrchnú časť domu tvorí chodba, kuchyňa, špajza a dve izby. Z chodby  je výstup na menší balkón s výhľadom na záhradu. Dom je napojený na  plyn, elektrickú energiu 220/380 V, vlastnú žumpu a vodu z vlastnej studne (v predzáhradke je i prípojka na verejný vodovod). Vykurovanie domu je ústredne, plynom.

Na dvore sa nachádza altánok a murované budovy, ktoré tvoria letnú kuchynku, garáž, dielňa, sklady. Ďalej hospodárske budovy a drevené chlievy. Za dvorom je rozsiahla udržiavaná záhrada, kde sú vysadené rôzne ovocné stromy a vinič.

Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.