Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Bioklimatická pergola: Vynikajúce riešenie pre váš dom alebo chatu

Redakcia Predajprenajom.sk - 01.06.2021 - 1155
Užívať si čerstvý vzduch a príjemný relax na záhrade je v letnom období jednoduché a pre mnohých veľmi dôležité. Avšak, silné slnečné lúče, vietor alebo dážď môžu tento luxus veľmi rýchlo narušiť. Ako sa tomu vyhnúť?

 

Pomôcť by vám mohla moderná lacná pergola, o ktorej si niečo povieme.

Prečo si vybrať pergolu?

Pergola je architektonická štruktúra, ktorá sa môže skladať z jedného alebo niekoľkých modulov, čo umožňuje pokryť veľkú plochu záhrady alebo terasy. Strechu novej bioklimatickej lamelovej pergoly tvoria reverzibilné lamely vyrobené z hliníka potiahnutého polymérom. Otočný mechanizmus lamiel je plne automatizovaný a ovládaný aj diaľkovým ovládaním, závisí od modelu.

Pergola má moderný estetický vzhľad, ktorý nielen zapadne do dizajnu vášho domu a záhrady, ale ho aj skrášli.

Inteligentná ochrana pred slnkom a 100 % pohodlie

Tú zaisťuje technológia otáčania lamiel okolo ich stredovej osi, čo poskytuje mnoho výhod, ako je vizuálna celistvosť a zabezpečenie vysokého stupňa vzájomného tlaku lamiel, zabezpečenie stabilnej tesnosti konštrukcie a dokonalého tienenia pri zachovaní potrebného vetrania medzi lamelami.

Takáto pevná a krásna bioklimatická pergola sa jednoducho ovláda. Kovová konštrukcia má zvýšenú tuhosť v akejkoľvek výške. Je pevná a schopná poskytnúť prístrešie a príjemný tieň v akomkoľvek počasí.

Bioklimatická pergola dostala toto meno nielen vďaka svojim dizajnovým vlastnostiam, ale aj tomu, že vám umožňuje vytvárať na terase nádhernú mikroklímu pomocou prírodných faktorov a pasívneho vetrania i znižovania nákladov na energiu.

Jednou z najdôležitejších vlastností pergol je jej strecha pokrytá  lamelami, ktoré je možné úplne otvoriť, zavrieť alebo otočiť požadovaným smerom. Lamely tak umožňujú nielen regulovať tok slnečného žiarenia vstupujúceho na pergolovú terasu, ale tiež zaisťovať príliv čerstvého vzduchu.

Tak sa o tom presvedčte a takýto luxus si pod modernou pergolou na svojej záhrade alebo terase doprajte.

Zdroj obrázka: Ron Zmiri/Shutterstock.com