Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Bioklimatická pergola: Komfort čerstvého vzduchu po celý rok

Redakcia Predajprenajom.sk - 22.12.2022 - 435
Túžite si užívať pobyt vonku kedykoľvek počas dňa a za každého počasia? Ak je vaším snom mať miesto, kde budete neustále v kontakte s vonkajším prostredím, relaxovať a užívať si prírodu počas celého roka, v lete aj v zime, bioklimatické pergoly sú dokonalou voľbou.

 

Čo sú bioklimatické pergoly?

Tieto inovatívne exteriérové tieniace systémy sa v skutočnosti skladajú zo zasúvateľných a nastaviteľných hliníkových lamiel slnečného žiarenia, ktoré vám umožňujú nastaviť jas a vetranie, vytvárajúc vo vnútri ideálne podmienky a zaručujúc jedinečnú kombináciu pohody a estetiky.

V závislosti od vašich potrieb, priestorov, ktoré máte k dispozícii a miesta, kde chcete pevnú pergolu inštalovať, si môžete vybrať medzi pristavanou pergolou, ktorá spája telo domu a stáva sa jeho prirodzeným pokračovaním alebo samonosnou pergolou.

Aké sú výhody bioklimatickej pergoly?

Bioklimatická pergola zlepšuje estetiku a obývateľnosť domu, dodáva mu nádych vyššej triedy a dokonale sa začleňuje do kontextu, do ktorého je vložená. Je to skutočná extra miestnosť, ktorú je možné zariadiť podľa želania a slúžiť ako obývačka, jedáleň, solárium alebo pracovňa.

Kvalitná bioklimatická pergola je však aj záruka udržateľnosti, pretože hliník je ekologický a 100% recyklovateľný materiál.

Bioklimatická pergola tiež zabezpečuje výrazné úspory energie tým, že ak je pripevnená k stene, v skutočnosti chráni nehnuteľnosť pred slnečnými lúčmi počas leta a zároveň zaručuje väčší prísun tepla v chladných zimných dňoch.

Pergolu možno doplniť uzatváracími systémami so závesmi alebo integrovanými oknami. Dá sa jednoducho a rýchlo nainštalovať a vyžaduje si len veľmi malú údržbu. Pokiaľ teda hľadáte pre svoj voľný pozemok na záhrade alebo terase zastrešenie, bioklimatická pergola je pre vás ideálne riešenie.

Zdroj obrázka: Dimasik_sh/Shutterstock.com