Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Bezpečnostné príslušenstvo vysokozdvižného vozíka, ktoré musíte mať

Redakcia Predajprenajom.sk - 22.12.2022 - 594
Pre manažérov bezpečnosti skladov je znižovanie rizika najvyššou prioritou. V zime, kedy sú podmienky na prácu náročnejšie, je obozretnosť ešte dôležitejšia. Pokiaľ ide o rušné sklady, ktoré zaznamenali neustály rast dopytu a priepustnosti, správne príslušenstvo na vysokozdvižný vozík môže pomôcť pravdepodobné riziká veľmi jednoducho kompenzovať.

Ak preto hľadáte spôsoby, ako udržať svojich ľudí, vybavenie a produkty bezpečnejšie, nasledujúce doplnky by vám mohli v naplňovaní týchto cieľov pomôcť. Poďme sa spoločne o tom presvedčiť.

Pevné stavebné pneumatiky

Zlepšujú výkon konkrétneho stroja a komfort operátora. Kvalitné pneumatiky 10-16,5 sú univerzálne a všestranné súčasti vozidla, s ktorým sa pohybuje a vykonáva ťažká práca v náročnom teréne. Disponujú inovatívnym nesmerovým dezénom a vynikajúcou kombináciu trakcie a odolnosti. Zlepšená odolnosť proti prepichnutiu tiež znižuje nákladné neplánované prestoje. Pevné stavebné pneumatiky sú teda pre vašu prácu a prepravovanie za náročných podmienok ideálne riešenie.

Silné žeriavové rameno

Žeriavy sú na stavbe a v náročnom teréne či sklade ďalším mimoriadne dôležitým strojom. K dispozícii sú ich rôzne typy s rôznymi špecifikáciami, vlastnosťami a konfiguráciami. Avšak, aby ste si na každú prácu nemuseli prenajímať vždy nový stroj, je lepšie, ak ten aktuálny môžete vybaviť silným žeriavovým ramenom.

Silné žeriavové rameno na vysokozdvižný vozík umožňuje využiť toto zariadenie na viacero účelov. Najdôležitejšia je však funkcia zdvihu pri manipulácii alebo ukladaní tovaru do regálov vo výškach. Výhodou je aj masívna konštrukcia ramena, ktorá mu dáva silu a pevnosť. Ak navyše vybavíte vysokozdvižný vozík aj snehovými reťazami, premení sa na multifunkčný zdvíhací nástroj.

Integrované kamery

Niekedy operátori potrebujú aj dodatočnú podporu pre priestorové povedomie. Integrované kamerové systémy poskytujú viditeľnosť, ktorú operátori potrebujú, a zábery pre audity, ktoré chcú riaditelia bezpečnosti. Integrované kamerové systémy sú nevyhnutné pre veľké modely zariadení aj pre pracoviská s viditeľnosťou a bezpečnosťou. Niektoré systémy poskytujú dodatočné varovania riadené softvérom, ktoré v kamerách operátorov vysokozdvižných vozíkov upozorňujú na chodcov a iné potenciálne nebezpečenstvá.

Ak teda chcete zvýšiť efektivitu a bezpečnosť práce s vysokozdvižným vozíkom, všetky dôležité doplnkové zariadenia od ČEMAT vám v plnení cieľov veľmi dobre pomôžu.

Zdroj obrázka: Roman Zaiets/Shutterstock.com