Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 414 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Bezpečnostné dvere a garážové brány ako dokonalý systém, ktorý vás chráni

Redakcia Predajprenajom.sk - 21.02.2022 - 521
Nielen počas leta a dovoleniek je bezpečnosť domácností veľmi dôležitá. Spôsobov, ktorými si ju môžete vytvoriť, je veľmi veľa. K tým najzákladnejším a často najúčinnejším však stále patria kvalitné bezpečnostné dvere a garážové brány.

Poďme sa spoločne s nimi a ich výhodami zoznámiť.

Bezpečnostné dvere a ich výhody

Kvalitné bezpečnostné dvere majú väčšinou (v závislosti od modelu) pevný oceľový rám, takže sú bezpečnejšie ako klasika. Oceľ v porovnaní s inými materiálmi sťažuje pokusy o krádež a je ako materiál veľmi dobre zachovaná.

Zámky sú tiež veľmi bezpečné a zvyčajne kombinované po celom obvode so závorou ​​a neodnímateľnými otočnými závesmi. Okrem toho, ak sa zlodej ocitne pred takýmito dverami, jeho pokus o vlámanie je sťažený na maximum.

Úspora energie

Bezpečnostné dvere sú často veľmi výhodné aj z hľadiska teploty a klímy, pretože v podstate podporujú tepelnú izoláciu domu. To zaisťuje vysokú úsporu energie a teplejší interiér aj v najchladnejších obdobiach roka.

Je zrejmé, že každé dvere majú svoje vlastné charakteristiky, niektoré budú pevnejšie ako iné na základe materiálov, ktoré si vyberieme, ale viac-menej všetky bezpečnostné modely dokážu mať väčšiu tepelnú izoláciu ako tradičné dvere.

Dizajn

Aj oko chce svoje a ak sa nechceme vzdať zariaďovania nášho domova tým najlepším možným spôsobom, nájdeme mnoho rôznych modelov bezpečnostných dverí, ktoré štýlu nášho domova veľmi dobre rozumejú. Estetických riešení, ktoré nájdete, je naozaj veľa, viete si ich aj prispôsobiť a zabezpečiť, aby ladili s akýmikoľvek farbami.

Zverte bezpečnosť domova garážovým bránam

Bezpečnosť domu a majetku v ňom je najviac ohrozená v častiach, ktorými sa do objektu vstupuje. Preto nielen dvere, ale aj garážové brány s veľmi podobnými vlastnosťami by mali byť súčasťou vašej výbavy. Takéto odolné garážové brány poskytnú vášmu autu a majetku dokonalú ochranu.

A to nielen z hľadiska bezpečnosti, ale aj zachovania dobrého stavu. Vplyvom poveternostných podmienok, silného dažďa, mrazu alebo vysokých teplôt je predsa vozidlo pod holým nebom vystavené veľkému riziku. Rýchlo sa opotrebúva a ničí. Aby ste tomu zabránili, je vždy lepšie, ak mu nielen z dôvodu ochrany pred zlodejmi, ale aj vplyvmi okolia zabezpečíte útočište za pevnými garážovými bránami.

Zdroj obrázka: Dmitrii Pridannikov/Shutterstock.com