Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 231 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Beniakovce

Typ
Predaj
Mesto
Beniakovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
237 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
04.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Beniakovce s tromi kúpeľňami, dvojgarážou, terasou za domom a posilňovňou. Rodinný dom s úžitkovou plochou 237 m2 sa nachádza na pozemku o výmere 1336 m2(37m x 38 m). Interiér domu v sebe spája kvalitne materiály (drevené podlahy a drevené zárubne) s modernými a zároveň nadčasovými prvkami.


Dispozícia domu:


1 NP:vstupná hala, veľká obývacia hala s krbom, kuchyňa s jedálňou a komorou, hosťovská izba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, schodište.


2NP:4 samostatné izby, balkón, veľká terasa, šatník, 2 x kúpeľňa s WC.


Samotný dom je zabezpečený novým signalizačným zariadením s kamerovým systémom. Dom ja postavený z tehál POROTHERM a zateplený minerálnou vlnou Nobasil, strešná krytina je Bramac. Vukurovanie je kombinované - plynový kotol Veissmann + 3 solárne panely. V upravenej a okresnými drevinami vysadenej záhrade sa nachádza dokonale udržiavaný trávnik s inteligentným zavlažovaním. K domu so vzdialenosťou len 5 minút od Košíc sa dostanete po udržiavanej asfaltovej prístupovej ceste. Obec Beniakovce je obľúbenou lokalitou Košičanov s vynikajúcim občianskym vybavením.


Cena nehnuteľnosti je 365.000 eur vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.


V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepších podmienok na trhu. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím Ing.Vladimíra Koscelanského na č. tel. 0903 302 483.