Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
239 202 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Skokan
skokan@profirealpoprad.sk
0903632195

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj prerobený rodinný dom, Batizovce

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Batizovce
Ulica
Osloboditeľov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
200 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.08.2017
Aktualizované
26.09.2017
Pavol Skokan ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Batizovce na pozemku o rozlohe 722 m2 (vhodný aj pre dve rodiny).
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pôvodné ostali len múry a plechová strecha, ktorá sa ošetrila novým náterom. Od prípojok boli urobené nové rozvody vody, plynu, elektriny. Kanalizácia až po ústie do verejnej kanalizácie. Dom je zateplený, nová fasáda, odkvapy, veľká terasa, nové omietky, plastové okná, vchodové aj interiérové dvere, ústredné kúrenie pomocou moderného plynového kotla, nové podlahy (dlažba, plávajúca podlaha), znižované stropy sadrokartónom (obývačka, kuchyňa, kúpeľňa, vstupná chodba).

Kuchynská linka je na mieru so vstavanými spotrebičmi zn. Whirlpool: elektrická pec, plynová varná doska, umývačka riadu, mikrovlnka a digestor.

Dispozícia:
Dom tvoria dve podlažia. Na prvom sa nachádza priestranná vstupná predsieň, samostatné WC, chodba, veľká obývačka spojená s kuchyňou a s východom na vonkajšiu terasu, kúpeľňa s rohovou vaňou, ďalšie dve izby, tech. miestnosť a schodisko na druhé, podkrovné podlažie.
Podkrovné podlažie je pripravené na ďalšie izby, poprípade aj kuchyňu a kúpeľňu (odpad a voda sú k dispozícii). Zateplené je nobasilom. Nachádza sa tu aj menšia terasa orientovaná na južnú stranu.

Na pozemku sa nachádza staršia budova, ktorá sa môže zbúrať, alebo prerobiť na kôlňu, letnú kuchyňu a pod.

Pre viac informácií volajte 0903 632 195, video si môžete pozrieť na https://youtu.be/EjsetJ1dlg0.