Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Boris Gaštan RSc.
boris.gastan@gmail.com
0907833771

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom - chata - chalupa - v Bartošovej Lehôtke

Typ
Predaj
Ulica
Bartošova Lehôtka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
248 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
24.03.2023
Aktualizované
24.03.2023
Mgr. Boris Gaštan RSc. Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj dom v Bartošovej Lehôtke. Obec Bartošova Lehôtka je dostupná do 10 minút od dialničného výjazdu na Kremnicu. Má teda ideálnu polohu medzi mestami Žiar nad Hronom a Kremnicou. V blízkosti je aj lyžiarske stredisko Ski Skalka a Ski Krahule a je obklopená krásnou prírodou.Dom sa nachádza v centre obce v tichej lokalite. Je situovaný na rovinatom pozemku. Prízemie domu pozostáva z chodby, lyžiarne, z veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou, v ktorej nájdeme schodisko na poschodie a kúpeľne. Na opačnej strane domu je veľká spoločenská miestnosť, z ktorej sa môžeme dostať na dvor a kotolňa. Na poschodí sa nachádzajú tri nepriechodné izby. Hlavná spálňa má vlasntý šatník a východ na terasu. Z hornej chodby sa dá vyjsť na druhý balkónik. Dom je vykurovaný novým peletovým kotlom. Inetriér domu prešiel kompletnou rekonštrukciou, boli urobené nové rozvody vody, kúrenia aj elektriny, nové stierky, podlahy, krb, vymenené okná, nová sanita v kúpeľni, rohová vaňa, sádrokartóny, bodové svetlá atď.Pozemok má rozlohu 447m. Dom je ihneď voľný pripravený pre nového majiteľa. Je okamžite obývateľný, ideálny na ako na stále bývanie tak aj na občasnú rekreáciu. Je výborný tiež na prenájom cez airbnb. Je nezaťažený hypotékou s čistým listom vlastníctva. Je tiež možné započítať vašu nehnuteľnosť na protihodnotu. Tešíme sa na stretnutie.