Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Ladziansky
ladziansky@karinpartners.sk
0944 500 834

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový byt s balkónom, Dolná ulica, Banská Štiavnica

Typ
Predaj
Ulica
Dolná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
15.11.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 129 000,00 €
Juraj Ladziansky KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 500 834

Popis nehnutelnosti

KARIN & PARTNERS vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom vo výškovom paneláku na ulici Dolná s výbornou dostupnosťou do centra mesta, obchodov, zastávok autobusu, škôl / škôlok a ostatných vybaveností mesta Banská Štiavnica

Druh: 3 izbový byt

Stav: Pôvodný s murovaným jadrom

Lokalita: Dolná ulica / Banská Štiavnica

Orientácia: Západná

Úžitková plocha bytu: 63m2

Balkón: Áno

Pivnica: Áno

Byt sa nachádza na piatom poschodí v bytovom dome s výťahom so západnou orientáciou s pekným výhľadom na prírodu a Nový Zámok. Byt je v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu a prerobenie podľa vlastných predstáv. Kuchynská linka a nábytok sú z bytu odstránené. Vo všetkých troch izbách sú pekné parkety z bukového dreva, pôvodná kúpeľňa a WC. K bytu prináleží pivnica a spoločný odkladací priestor na bicykle alebo kočíky.

Dispozícia: Vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do kuchyne, obývačky, kúpeľne a samostatnej toalety. Priestranná obývacia miestnosť s balkónom z ktorej sa prechádza do dvoch izieb.

Parkovanie: Parkovanie je možné pozdĺž ulice Dolná smerom ku Križovatke alebo smerom do centra mesta mimo hlavnej cesty na parkovisku určenému pre majiteľov bytov ulice Dolná.

Lokalita: Byt sa nachádza vo výbornej a žiadanej lokalite so spomínanou výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou mesta. Veľkou výhodou je aj 15 minútová pešia vzdialenosť od historického centra mesta Banská Štiavnica, ktorá je jedným z najkrajších miest na Slovensku.

Svojím charakterom, krásou a históriou ročne priťahuje tisícky návštevníkov. Okolitá príroda a Štiavnické vrchy ponúkajú nekonečné spektrum chodníkov a ciest vhodných nielen pre milovníkov turistiky, ale aj horskej cyklistiky. V okolí sa nachádza niekoľko jazier takzvaných „tajchov“ vhodných na kúpanie a lyžiarske stredisko s hotelom - Salamandra Rezort.

Využitie: Byt je vhodný na trvalé / prechodné bývanie, ale vzhľadom na pozíciu aj ako investícia so zámerom krátkodobého alebo dlhodobého prenájmu.

Byt sa predáva v pôvodnom stave bez nábytku a kuchynskej linky. Vizualizácie vytvorené len pre lepšiu predstavivosť a potenciál bytu. 

Cena: 129.000€kontakt :  Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností.