Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZARIADENÝ A ZREKONŠTRUOVANÝ PODKORVNÝ BYT BLÍZKO BANSKEJ ŠTIAVNICE

Typ
Predaj
Ulica
Štiavnické Bane 4
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
20.10.2022
Aktualizované
01.12.2022
Cena 99 000,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj podkrovný byt v historickej budove v obci Štiavnické Bane, ktorá je vzdialená od Banskej Štiavnice len 4,8 km. Byt má celkovú rozlohu 60 m2, predáva sa zariadený, tak ako je na fotografiách. Kompletná rekonštrukcia prebehla v aktuálnom roku - čo zahŕňa novú strechu, kúpeľňu, kuchynskú linku, podlahy, obklad, elektrika..

V obci Štiavnické Bane, ktorá je vzdialená len 5 minút od Banskej Štiavnice, nájdete základnú občiansku vybavenosť. Čo sa týka prírody v blízkom okolí bytu, napríklad priamo v dedine sa nachádzajú tri jazerá a neďaleko najvyšší kopec Štiavnických vrchov - Sitno.

Odporúčam osobnú obhliadku. Prípadne viac informácii rád poskytnem po telefóne.

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.