Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ŠTYLOVÉ APARTMÁNY V ŠTIAVNICKÝCH BANIACH NA PREDAJ

Typ
Predaj
Ulica
Štiavnické Bane 4
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
46 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.07.2022
Aktualizované
23.03.2023
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:


Pokiaľ ste plánovali v živote bývať v historickom centre, v ktorom vás obklopujú krásne kultúrne pamiatky a zároveň máte výhľad na Štiavnické vrchy, ste na správnom mieste!


  


PREDMET PONUKY

Ponúkame na predaj 13 apartmánových jednotiek, ktorých plánované dokončenie bude k 1.augustu 2023. Historická budova, bývalá rezbárska škola z 18. storočia, v Štiavnických Baniach, ktorá patrí medzi kultúrne pamiatky a je vzdialená od Banskej Štiavnice len 4,8 km, bude za tú dobu predchádzať kompletnou rekonštrukciou, vďaka čomu vznikne prízemie a 1.poschodie, v ktorom sa budú nachádzať 1 a 2 izbové apartmány (AJ MEZONETOVÉ), inšpirované hotelom DIVNÁ PANI v Banskej Štiavnici. K bytom na prvom poschodí budú patriť balkóny, na prízemí terasky, pôdorysy a rozmery sú medzi fotografiami, kde môžete vidieť aj pribeheh rekonštrukcie podľa aktuálnych fotiek.


V štandarte budú aj dokončené, ako môžete vidieť na fotkách, kúpeľňa, kuchynská linka, podlahy, všetko ostatné vrátane nábytku.


Na prízemí budú nad kúpeľňami miesta na spanie. Kúrenie podlahové, k rekonštrukcii je vydané stavebné povolenie.

PRÍZEMIE 

APARTMÁN Č.1 (NP 1) - 36,08 m2 - PREDANÝ 


APARTMÁN Č.2 (NP 2)- 46,67 m2- VOĽNÝ


APARTMÁN Č.4 (NP 4) - 56,14 m2 - VOĽNÝ


APARTMÁN Č.5 (NP 5) - 49,69 m2 - VOĽNÝ


APARTMÁN Č.6 (NP 6) - 35,27 m2 - PREDANÝ


APARTMÁN Č.7 (NP 7) - 30,90 m2 - PREDANÝ

1.POSCHODIE

APARTMÁN Č.8 (NP 8)  - 47,02 m2 - PREDANÝ - MEZONET


BYT Č.1 - 60,17 m2 - VOĽNÝ - MEZONET


APARTMÁN Č.9 (NP 9) - 32,48 m2 - PREDANÝ


BYT Č.2 - 46,48 m2 - PREDANÝ - MEZONET


BYT Č.3 - 55,99 m2 - PREDANÝ - MEZONET


APARTMÁN Č.10 (NP 10) - 67,60 m2 - PREDANÝ


BYT Č.4 - 51,50 m2 - VOĽNÝ - MEZONET

Pôdorysy na vyžiadanie.

LOKALITA 

Čo sa týka prostredia, v ktorom sa Štiavnické Bane nachádzajú, je to raj pre ľudí, ktorí milujú históriu, jazerá, ktoré sa nachádzajú už priamo v obci (VINDŠACHTSKÉ JAZERO, EVIČKINO), taktiež je blízko lyžiarsky vlek a nádherný výhľad priamo z bytu. Štiavnické Bane sú neoddeliteľnou súčasťou Štiavnice a svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

VZDIALENOSTI K NAJZAUJÍMAVEJŠÍM MIESTAM

Banská Štiavnica - 4,8 km


Počúvadlianske jazero - 5 km


Richnavské jazerá - 3,1 km

CELKOVÝ DOJEM

Je to skvelá investičná možnosť pre kupujúcich, Banská Štiavnica a jej blízke okolie zažíva v posledných rokoch obrovský nárast turistických návštevníkov, takže počas celej sezóny sa dá rátať s prenájmom zakúpeného apartmánu. Keďže sa jedná o apartmán, nie je náročný na údržbu počas zimnej sezóny, čo je veľké pozitívum.

CENY sa pohybujú od 77 250€ - 199 000€.


CENA za m2 je 2500€ + DPH.

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

HISTÓRIA BUDOVY

Baroková stavba vznikla začiatkom 18. storočia. Vďaka charakteristickému riešeniu zmenila viackrát svoju funkciu - od sakrálnej až po svetskú. Najznámejší je príbeh jedinečnej rezbárskej školy prekračujúcej hranicu monarchie. V 19. storočí školu viedla jezuitská rehoľa, sídliaca v kláštore oproti. Zaujímavosťou tej doby bolo, že niektoré predmety prednášali práve rehoľné sestry. Do pamäti miestneho obyvateľstva sa teda budova zapísala ako dievčenská škola.