Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
239 511 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vítězslav Lazar
lazar@loftreal.sk
0905 551 791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartmán v historickom centre Banskej Štiavnice

Typ
Predaj
Ulica
Andreja Kmeťa
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
21 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
12.08.2017
Aktualizované
12.08.2017
Vítězslav Lazar LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 551 791

Popis nehnutelnosti

Na predaj apartmán v Zlatom dvore v historickom dome v samom centre Banskej Štiavnice na ulici Andreja Kmeťa. Výmera 21 m2, kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom, malá kuchynská linka, teplá voda el. bojler, kúrenie elektrické a kozubová pec, podlaha dlažba. Byt sa predáva zariadený.

Vstup do apartmánu cez terasu Zlatého dvora.

Kontakt: 0905 551 791