Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Top ponuka!! - Veľký tehlový 3,5 izbový byt, 87 m2, s balkónom, centrum B. Bystrica - cena 214 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Centrum | pic. 0
Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
87 m2
Celková plocha
87 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.12.2021
Aktualizované
29.12.2021
Cena 214 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný 3,5 izbový byt v centre Banskej Bystrice s rozlohou 87 m2 s balkónom. Výhody bytu ihneď k dispozícii. Byt je zariadený so spotrebičmi kuchynská linka chladnička, vstavané skrine. Má 3 izby kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa samostatné WC a šatník. Je slnečný a má vlastný plynový kotol pre kúrenie a prípravu vody. Platíte len to čo sami spotrebujete. V okolí je bohatá občianska vybavenosť, školy, možnosť kultúrneho vyžitia a taktiež možnosť vychádzok do prírody. Rýchla dostupnosť do centra mesta, zároveň v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Tento byt je určený osobe, ktorá hľadá byt v príjemnej lokalite s dobrou dostupnosťou do všetkých častí Banskej Bystrice a mimo nej. Je vhodnou voľbou pre ľudí, ktorí potrebujú priestor a chcú bývať v CENTRE MESTA.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!