Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
247 982 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905613160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový TEHLOVÝ, kompletne zrekonštruovaný v centre, 79 m2

Typ
Predaj
Mestská časť
Centrum
Ulica
Bakossova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.09.2017
Aktualizované
13.01.2018
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 3-izbový, kompletne zrekonštruovaný tehlový byt o výmere 79 m2 na Bakossovej ulici v centre Banskej Bystrice.

Predávaný byt prešiel postupnou kompletnou rekonštrukciou (1999-2007), ktorej súčasťou bola výmena pôvodných okien za nové plastové, v byte boli vyhotovené nové rozvody elektrickej energie v byte, ale aj v spoločných častiach bytového domu, taktiež boli vyhotovené nové rozvody vody ako aj kanalizačné odpady v byte a čiastočne aj v spoločných častiach bytového domu. Vchodové dvere do bytu boli vymenené za bezpečnostné. Podlahy v izbách sú pôvodné parkety ktoré však boli prebrúsené a nalakované takže by ich bolo hriechom vymeniť.

Vyhotovené boli aj nové keramické obklady stien a podlahy v sociálnom zariadení aj keď je pravdou že táto modernizácia bola vykonaná už pred nejaký časom. Do bytu je privedený rozvod optiky. Jedna izba je priechodná. Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu.

Lokalita v ktorej sa predávaný byt nachádza sa vyznačuje rýchlou dostupnosťou do centra mesta cca 5 min. pešo. Veľkou výhodou bytu je jeho orientácia na západ čo poskytuje v izbách poobedňajšie slnko a dostatok svetla. Súčasťou bytu je balkón a pivnica.

V prípade záujmu Vám náš hypotekárny poradca bezplatne pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke.

Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať, tento byt zmizne z ponuky veľmi rýchlo :-)

ID ponuky 1743