Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izb. byt s balkónom rekonštrukcia Banská Bystrica predaj

Typ
Predaj
Mestská časť
Sásová
Ulica
Rudohorská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
71 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
25.01.2023
Aktualizované
21.02.2023
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izb. byt s balkónom, o rozlohe 71 m2. Nachádza sa na 3. poschodí na ulici Rudohorská- Banská Bystrica.

Bytový dom tiež prešiel rekonštrukciou- vchod, zateplenie, nové výťahy.

Rekonštrukcia:  murované jadro, stierky, znížené stropy s bodovými svetlami, interiérové dvere a zárubne, podlahy, plastové okná, kúpeľňa a WC sú zväčšené, v kúpeľni rohová vaňa, kuchynská linka do tvaru L so sklenenou zástenou, americká chladnička, zakrytý balkón s posuvnými sklenenými oknami, ktoré sú potiahnuté fóliou  a s rekonštruovaným zábradlím, všetky radiátory majú elektronické  termostatické hlavice s displejom čo umožňuje regulovať kúrenie cez bluetooth. 

Priamo v byte je aj komora. K bytu prislúcha pivnica o 2,1 m2. Vchod do domu, vstupný vchod a výťahy sú zabezpečené kamerovým systémom. Výťahy sú 2 veľké.

Lokalita: v blízkosti je MŠ, ZŠ, detské ihriská, fitnes centrá, výborná dostupnosť do centra mesta, zastávka autobusu do 50 m, Lidl, Billa, Extra Tesco, park, poliklinika.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.