Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4- izbový byt v novostavbe Gazdovský trh, Banská Bystrica, 118,8 m2

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Fončorda | pic. 1
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Fončorda | pic. 2
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Fončorda | pic. 0
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Fončorda | pic. 1
  • Byty, Predaj, Banská Bystrica, Fončorda | pic. 2
Typ
Predaj
Mestská časť
Fončorda
Ulica
Družby
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
118 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
18.10.2021
Aktualizované
25.05.2022
Cena 379 447,00 €
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Ako výhradný predajca bytov v novostavbe bytového domu "Gazdovský trh" na ulici Družby v Banskej Bystrici Vám ponúkame na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí bytového domu. Byt bude dokončený na úrovni štandardu takže v byte budú vyhotovené podlahy, keramické obklady stien, interiérové dvere ako aj zariaďovacie predmety.

Byt pozostáva z predsiene, štyroch izieb, kuchyne, práčovne, 2x kúpeľne s WC, ďalšieho samostatného WC, šatníka a loggie o výmere 19,72 m2. Podlahová plocha bytu bez loggie je 118,8 m2.

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať alebo kliknite na našu webovú stránku maxiss.sk/nové projekty.