Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Otiepková Renáta
otiepkova@maxiss.sk
0905166349

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačná chata na predaj v Riečke

Typ
Predaj
Ulica
Riečka
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
56 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
23.09.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 57 000,00 €
Otiepková Renáta MAXISS, spol. s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečnú murovanú záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti Riečka.

Zrekonštruovaná chatka s terasou sa nachádza v svahovitom teréne, na oplotenom pozemku o rozlohe 308 m2. Prístupová cesta je čiastočne poľná a od vstupnej brány asfaltová. Pod chatkou je robený oporný múr s drenážnymi rúrami.

Dispozícia chatky: stavebný materiál Ypor, strecha plechová, na prvom podlaží sa nachádza letná kuchynka, sprchový kút a splachovacie WC. Na druhom podlaží je jedna obývacia izba s krbom. Drevené vnútorné schody vedú do obývaného podkrovia, kde presahuje aj komín, ktorý vykuruje celú chatku.
V chatke je zavedená trojfázová elektrika. Úžitková voda je vedená z troch nádrží, ktoré sa postupne napúšťajú.
Vybavenie chatky: podlahy sú laminátové, v spodnej časti dlažba, okná drevené, krb, TV anténa, ohrievač na vodu.
V prednej časti je zastrešená terasa. Zadná časť je pripravené na sedenie pri grilovaní, alebo bazén.
Pozemok z prednej časti je kaskádovitý, s možnosťou rôzneho využitia. Polievanie je riešené rozprašovačom z nádrže. V zadnej časti sú ovocné stromy: čerešňa, 3 slivky, marhuľa, jabloň, orech. Súčasťou celej záhrady sú aj okrasné ruže, hortenzie, černice, ríbezle a egreše.

Výhody: ponúkaná nehnuteľnosť s parkovacím miestom sa nachádza v údolí potoka Riečanka a je obklopená horami, len 7 km od centra mesta. Možnosť využívať celoročne, prekrásny výhľad, možnosť turistiky a zberu lesných plodov. V blízkosti autobusová zastávka.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi BEZPLATNE pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho sprostredkovateľa, ktorý spolupracuje so všetkými bankami a Znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť Vám vypracuje náš súdny znalec, ktorého akceptujú všetky banky.

Ak by ste mali záujem o obhliadku neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0905 166 349 alebo mailom na adrese: otiepkova@maxiss.sk.

Cena: 57 000 €
Pri rýchlom jednaní možná dohoda !!!!!