Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartmán 2 izbový komplet zariadený na Donovaloch - cena 139 000€

  • Chaty a rekreačné objekty, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
Typ
Predaj
Ulica
Donovaly
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
48 m2
Celková plocha
48 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.05.2022
Aktualizované
13.05.2022
Cena 139 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj komplet zariadený apartmán na Donovaloch v lyžiarskym stredisku. Doprajte si oddych v luxusnom apartmáne v každom ročnom období. Je to veľký 48 m2, 2 izbový priestranný apartmán s balkónom a krbom. Kuchyňa, spojená s obývačkou, priestranná chodba, samostatná spálňa a WC s kúpeľňou a pivnica. Parkovanie je pri apartmánovom dome. Ticho a pokoj si totiž zamiluje každý návštevník. Donovaly kde sú postavené apartmány sú navštevované a turisticky zaujímavé. Apartmán sa nachádza v krásnom prostredí, časť Mistríky na 3 poschodí a k dispozícii je i výťah. Apartmán sa predáva komplet zariadený. V apartmánovom dome je k dispozícii reštaurácia aj sauna. Budúcu lyžiarsku sezónu, už môžete prežiť vo vlastnom apartmáne. Ozvite sa ak máte záujem o takýto typ apartmánu.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Viac informácií na požiadanie.
Energetický certifikát bude vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!