Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 565 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Delta-slnečný pozemok 1401 m2 s domom Banská Bystrica predaj

Typ
Predaj
Ulica
Banská Bystrica
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1401 m2
Pridané
06.08.2022
Aktualizované
06.08.2022
Cena 155 000,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Ak ste sa rozhodli žiť v lone prírody obkolesení lúkami a lesmi a súčasne byť na skok od mesta, v tom prípade je táto ponuka určená práve pre vás.

Delta Property ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok s rozlohou 1401 m2 z toho zastavaná plocha je 483 m2,nachádza sa v malebnej dedinke medzi mestami Banská Bystrica -15 km a mestom Zvolen- 12 km. Je vhodný na výstavbu rodinného domu.  

Pozemok: jeho terén- mierny svah poskytuje krásny výhľad na okolie, orientácia zabezpečuje slniečko po celý deň, čarovnú atmosféru vytvárajú aj vysadené listnaté, ihličnaté stromy, okrasné kríky, ovocné kríky a tuje.

Umiestnenie-intravilán, prístupová cesta- asfaltová, IS- elektrika, vodomerná šachta na pozemku, kanalizácia v obci je už vybudovaná. 

Na pozemku je postavený starý kamenný domček, ktorý disponuje kuchyňou, jednou izbou, z dvora sa vstupuje do druhej miestnosti, plus chliev, dreváreň. V dome sú dve kachľové pece, šporák, z 1/3 je podpivničený. Strecha je škridlová a je nutné ju rekonštruovať ako aj celý dom.  Je len na vás ako s ním naložíte. 

Lokalita: krásna príroda všade okolo, v obci je možné nakúpiť v miestnych potravinách, posedieť v pohostinstve, zahrať si futbal na ihrisku, dopravu do BB a ZV zabezpečujú autobusové spoje.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.