Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 988 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
LI MANAGEMENT, s.r.o.
info@novaradvan.sk
0918 655 555

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom - výrobné, obchodné alebo skladové priestory, Banská Bystrica

  • Komerčné priestory, Prenájom, Banská Bystrica | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Banská Bystrica | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Banská Bystrica | pic. 1
Typ
Prenájom
Ulica
Majerská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
800 m2
Pridané
20.03.2018
Aktualizované
06.04.2018
Cena 4,00 €/m2/mes.
LI MANAGEMENT, s.r.o. LI Management s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 655 555

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom dvojpodlažný objekt vhodný na skladové priestory, výrobu, prípadne kombináciu obchod, sklad, kancelárske priestory. Priestory sú vhodné pre prevádzkovateľa e-shopu, ako sklad s náhradnými dielmi, príp. výrobnú dielňu. Obe podlažia je možné stavebne prispôsobiť požiadavkám nového nájomcu. Pri objekte je vytvorených cca 20 parkovacích miest v areáli, možnosť parkovať nákladné autá a kamióny. Vstup do areálu je zabezpečený rampou a kamerovým systémom. Ideálna strategická poloha v priemyselnej časti mesta Banská Bystrica. Cena je 4,-€/m2 za mesiac + DPH + energie. Pre viac informácii volajte +421 918 655 555.