Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 249 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izb. byt s parkovacím miestom, dvoma balkónmi prenájom Banská Bystrica

Typ
Prenájom
Mestská časť
Centrum
Ulica
Školská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
46 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 550,00 €/mes.
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na prenájom slnečný 2 izb. byt s rozlohou 46 m2, plus dva balkóny. Nachádza sa na 3. poschodí v novo zrekonštruovanom bytovom dome na Školskej ulici len pár minút od centra mesta Banská Bystrica. K bytu prináleží jedno parkovacie miesto.
Byt pozostáva z predsiene s kúpeľnou s WC, obývačky s kuchynským kútom, samostatnej obytnej izby, pivničných priestorov priamo na chodbe. Byt má aj uzavretú veľkú vstupnú chodbu, kde si môžete zriadiť pracovný, alebo relaxačný kút. Obidve miestnosti majú balkón orientovaný na JV.

Vybavený je v štandarde-kuchynskou linkou, chladničkou, mrazničkou, šporák, práčka, v menšej spálni je k dispozícii dvoj-lôžko. Byt sa teda prenajíma len čiastočne zariadený. Voľný je od 1.10.22. Vhodný je pre 1 max 2 osoby. 

V cene nájmu sú energie s káblovou TV a vysokorýchlostným internetovým pripojením aj parkovacím miestom.

Pri podpise zmluvy sa vypláca 1950,-€ kde je zahrnuté prvé nájomné plus 1100 vratný depozit a sprostredkovateľský poplatok.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.