Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Delta veľký 2 izb. byt s balkónom Radvaň-Banská Bystrica predaj

Typ
Predaj
Mestská časť
Radvaň
Ulica
Radvanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
28.03.2023
Aktualizované
28.03.2023
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj veľký 2 izbový byt s balkónom /Zvol. typ./. Nachádza sa na ul. Radvanská v meste Banská Bystrica. 

Byt s rozlohou 65 m2 je v pôvodnom stave. Prislúcha k nemu  pivnica o rozlohe 1,65 m2. Nachádza sa v rekonštruovanom bytovom dome- zateplenie, stúpačky v celom vchode, vchodové dvere, el. vrátnik, balkóny. Momentálne prebieha v byte vypratávanie nábytku.

Mesačné náklady do 200 eur pre dve osoby.

Lokalita: vyhľadávaná pre výbornú občiansku vybavenosť- ZŠ hneď vedľa bytového domu, MŠ, zdravotné strediská, obchody, pár minút pešo do centra mesta aj na výpadovku.

Byt si môžete pozrieť na obhliadke.

Energetický certifikát nie je k dispozícii.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.