Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Byt 2 izbový s balkónom, 56 m2, Fončorda, Banská Bystrica po kompletnej rekonštrukcii – cena 168 000€

  • Byty, Predaj, Banská Bystrica | pic. 0
Typ
Predaj
Ulica
Fončorda
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Celková plocha
56 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.07.2022
Aktualizované
15.07.2022
Cena 168 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom, 56 m2, v Banskej Bystrici na Fončorde. Byt je po kompletnej rekonštrukcii.
Zariadenie bytu je v cene. Byt je obývateľný bez úprav. Byt je vhodný aj ako investícia na následný nájom. Byt pozostáva - priestranná chodba s šatníkom, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa, samostatné WC. Dobrá lokalita, bezproblémové parkovanie pri dome, rýchly prístup do centra mesta Banská Bystrica. Byt je k dispozícii po dohode. Orientácia je na západ - do dvora, nie do ulice, byt je slnečný a útulný. K bytu prináleží murovaná pivnica . Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou - obchody, služby, MŠ, ŽŠ, dobrá dopravná dostupnosť, priama blízkosť centra.
Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie.
Energetický certifikát bol vyhotovený.
Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností.
Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540
info@toprealitybb.sk
Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke:
Toprealitybb.sk
PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!