Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Vidiecky dom kompletná rekonštrukcia Banská Bystrica - Medzibrod predaj

Typ
Predaj
Ulica
Medzibrod
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
25.03.2023
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj vidiecky dom, ktorý v r. 2020 prešiel kompletnou rekonštrukciou exteriéru aj interiéru, plus bola postavená prístavba v ktorej vznikol samostatný 1-izbový byt. Pozemok s rozlohou 515 m2 je rovinatý a je na ňom postavená ešte pôvodná hospodárska budova.  Nachádza sa 19 km od mesta Banská Bystrica v obci Medzibrod. Predáva sa kompletne zariadený.

Postavený bol v 60. rokoch z pálenej tehly, nová prístavba je z Ytongovych tvárnic. Vstup na pozemok  zdieľaný so susedom. Pozemok za domom-záhrada je  samostatná, oplotená a je možné vytvoriť vlastné súkromie.

Dispozícia domu poskytuje možnosť dvoch samostatných bytov s vlastným vstupom, preto je vhodný aj pre dvojgeneračné bývanie. V dome sú tri izby, dve kuchyne, dve kúpelne s WC a dve chodby.

- dvojizbové bývanie76 m2: 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba

- jednoizbové bývanie 44 m2: 1 izba, väčšia kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodba a podkrovie, ktoré je možné zobytniť.

  IS: voda, elektrika, plyn. Vykurovanie- plynové. Mesačné náklady od 130-150 eur.

Lokalita: ZŠ, MŠ, obecný úrad, pošta, obchod, autobusová zastávka sú v okruhu 150 metrov, športové vyžitie - futbal, kulturistický oddiel, stolný tenis, okolie poskytuje vychádzky do prírody.


Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.