Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izbový byt Bánovce nad Bebravou / 82m2 / DUBNIČKA / LOGGIA / PIVNICA / ZARIADENÝ

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
24.11.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 127 000,00 €
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180627 ZNÍŽENÁ CENA /180448 Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 4 izbový byt Bánovce nad Bebravou / ZARIADENÝ / DUBNIČKA / LOGGIA / PIVNICA / Plocha: úžitková 82m2. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, oddelené WC .Stav objektu: pôvodný stav - vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv .Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 127 000 € Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky