Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhradná chatka, altánok a záhradný domček + pozemok 681 m2, Bánovce nad Bebravou / Dolné Ozorovce

Typ
Predaj
Mestská časť
Dolné Ozorovce
Ulica
Hečkova
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Celková plocha
681 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
31.05.2022
Aktualizované
31.05.2022
Cena 29 990,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku so slnečným pozemkom s celkovou výmerou 681 m2 v záhradkárskej osade "Pri splave" v Bánovciach nad Bebravou - Dolné Ozorovce. Na pozemku je postavený aj altánok s murovaným krbom a udiarňou v jeho zadnej časti + záhradný domček na náradie so suchým WC. Pozemok je veľmi dobre dostupný autom, je situovaný na začiatku záhradkárskej osady, prístupný z asfaltovej cestnej komunikácie. Šírka pozemku: cca 18 m, dĺžka cca 37 m. Na rovinatom pozemku je voda a elektrina 240V /400 V (vlastné merače), cez pozemok vedie kanalizácia. Pozemok je udržiavaný, s vysadenými ovocnými stromami a okrasnými drevinami. V zmysle územného plánu je pozemok začlenený do rekreačného územia, na liste vlastníctva je vedený ako záhrada, extravilán. V cene nehnuteľností je aj podiel na spoločnej prístupovej ceste. K dispozícii ihneď. Cena 29 990 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, overenie podpisov predávajúceho na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk