Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZÁHRADNÁ CHATA S POZEMKOM 284 m2 - Bánovce nad Bebravou

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
21.09.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 34 500,00 €
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179855 Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS  na predaj murovanú -záhradnú chatu s možnosťou celoročného bývania v Bánovciach nad Bebravou - Lokalita - NEMCOV JÁROK . Chata je umiestnená na tichom odľahlom mieste- s možnosťou prístupu a parkovania autom priamo na pozemku . Úžitková  plocha:  55m2, pozemok : 284m2. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie krbom . Pozemok - v tesnej blízkosti lesa s výhľadom na prírodu - časť -rovinatý  , časť -mierne svahovitý . Chata je celá podpivničená . Na pozemku sa nachádza studňa .Výhody: prístupová cesta autom, 2 x TERASA,  slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zimná záhrada. Cena 34 500 € . Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky