Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v obci Bačka

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Mesto
Bačka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
165 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Diamond Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Bačka.Dom sa nachádza v zástavbe RD na rovinatom pozemku o rozlohe 841 m2 + záhrada 1711 m2. Zastavaná plocha domu činí 300 m2, z čoho obytná časť domu má výmeru 165 m2.
Dom pozostáva zo 6 izieb, 2 kúpelní, 2 komôr, garáže, 2 technických miestností a pivnice. Na dvore a v záhrade sa taktiež nachádzajú udiareň, ošípáreň, veľká stodola. V záhrade sú ovocné stromy.
Materiál domu: obytná časť tehla, zvyšok vaľok. Vykurovanie: plynové gamatky. IS: plyn, elektrina, obecná voda, kanalizácia do žumpy. Energetický certifikát nemá.
RD je obývaný, v osobnom vlastníctve a bez ťiarch. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú autobusová zástavka, potraviny ako aj kostol. Susedia sú slušný, poprosím len vážny záujem.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie RK a kompletného právneho servisu. Taktiež Vám vieme pomôcť pri financovaní nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra.

Ak máte záujem o kúpu, predaj či prenájom nehnuteľností, pozrite si ponuku našej realitnej kancelárie.