Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ PROJEKT , STAVEBNÉ. POVOLENIE A POZEMOK MODERNEJ 4 IZBOVEJ NOVOSTAVBY RD LEN 5 KM OD ŠAMORÍNA V OBCI BÁČ

Typ
Predaj
Mesto
Báč
Ulica
veterná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Projekt
Pridané
14.02.2022
Aktualizované
22.05.2023
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality ponúka na predaj PROJEKTU , STAVEBNÉHO POVOLENIA - PLUS POZEMKU / 4 izbového RD, s moderným dizajnom/  v obci Báč vedľa Šamorína v blízkosti Dunajskej Stredy., priamo vedľa 63 cesty hlavným ťahom do Bratislavy na R7.
Projekt Samostatného rodinného domu je ponúkaný na predaj aj s pozemkom a so stavebným povolením . Rodinný dom nebude postavený -predáva sa len projekt pozemok a stavebné povolenie. Rozloha pozemku je 675m2 zastavaná plocha 130m2 -úžitková plochy rodinného domu je 115 m2.
RD je výhodnou alternatívou bývania za priateľnú  cenu v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou.
PROJEKT novostavby  s elektrickým podlahovým kúrením) s vlastnou záhradou a vonkajším parkovacím miestom pre 2 auta, Rodinný dom je určený aj pre viacdetné rodiny , a ktoré hľadajú príjemný, komfortný a plnohodnotný domov pre seba a svoju rodinu. .V prípade záujmu neváhajte ma kontaktovať, rada Vám zabezpečím osobnú obhliadku osobne s majiteľom
Kontakt: 0905 329 399 pani PhDr. Chrenko Edit
Cena : 138 990 € / m2 vrátane provízie RK -právnym a hypotekárnym .poradenstvom /vybavenie úveru / .
.email: chrenko@chateaureality.sk. alebo www.chateaureality.sk