Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Ako vyriešiť poruchu spotrebiča bez drahej výmeny

Redakcia Predajprenajom.sk - 31.08.2020 - 716
Výhodou dnešnej doby je, že nám ju zjednodušuje niekoľko moderných spotrebičov, ktoré vďaka svojim funkciám dokážu vyriešiť množstvo našich problémov. Avšak, aj to najdokonalejšie zariadenie sa časom z nejakého dôvodu pokazí, prestane na 100 % plniť svoje funkcie a je potrebné ho vymeniť za nový kus.

Tomu sa však dá veľmi jednoducho predísť tak, že namiesto drahej kúpy popremýšľate nad výmenou náhradného dielu. Nové ohrievacie teleso do bojlera pomôže vášmu zariadeniu „postaviť ho zasa na nohy“ a dodať mu potrebnú energiu a zaistiť vám neustály prísun dnes veľmi potrebnej teplej vody.

Pokazená práčka nemusí ísť hneď do šrotu

Veľmi dôležitým a nevyhnutným spotrebičom, ktorý používame takmer denne, je aj naša práčka. Napriek tomu, že tie najmodernejšie disponujú samočistiacimi programami, nie vždy sa dá predísť tomu, aby niektorá dôležitá súčiastka svoju službu nevypovedala.

Podobne je to aj s čerpadlom do práčky, ktoré sa vplyvom vlhkosti a iných podmienok dokáže znehodnotiť  znemožniť plnohodnotné funkcie zariadenia. Ani to však nie je dôvod na jej vyhodenie. Naopak, tým, že do nej za pomoci odborníkov inštalujete plne funkčné čerpadlo do práčky, ušetríte životné prostredie a svoju peňaženku.

Výmenu prediskutujte s odborníkom

Výmena čerpadla alebo ohrievacieho telesa nie je nič zložité. V prvom rade treba odpojiť spotrebič od elektrickej siete, vypustiť zo zariadenia vodu a pustiť sa do výmeny. Najlepšie ale je, ak máte v blízkosti niekoho, kto sa tomu predsa len trocha viac rozumie. Treba to brať ako investíciu, ktorá sa vám v priebehu niekoľkých týždňov vráti. 

Vyhnete sa zbytočne zdĺhavým výberom a hľadaním obchodov s novými spotrebičmi. Ušetríte si čas, ktorý môžete venovať svojej rodine a priateľom. Preto hneď pri prvej prekážke nepanikárte a skúste pouvažovať nad opravou vo forme výmeny náhradných dielov.

Zdroj obrázka: Ljupco Smokovski/Shutterstock.com