Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Ako urobiť vašu sedačku pohodlnejšou

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.02.2021 - 1166
Pohovka by mala spĺňať veľmi veľa kritérií. Byť štýlová, dostatočne veľká na to, aby vyhovovala rodine aj blízkym, a čo je najdôležitejšie, pohodlná. Ak sa ale pýtate, ako urobiť svoj gauč pohodlnejším, kľúčom je zaobstarať si doplnky, ktoré tento stav navodzujú bez najmenších problémov.

Poďte sa pozrieť, ktoré konkrétne to sú?!

Pohodlné čalúnenie

Každý z nás si pod pohodlím predstavuje niečo iné. Niekto potrebuje mäkké, iný viac tvrdšie vystuženie, Je toho naozaj veľa, čomu sa musí sedačka prispôsobiť. Ani priestor nie je vždy ideálny, preto je najlepším riešením vášho pohodlia štýlová sedacia súprava na mieru, ktorú si môžete podľa svojich potrieb poskladať do posledného detailu.

Dokúpte si vankúše

Jednoduchým riešením, za ktoré moc neutratíte a svoj domov a okolie sedačky zároveň aj skrášlite, sú vankúše. Stačí si vybrať dva tri kúsky s tými najlepšími vlastnosťami a „obliecť“ ich do vhodnej látky. Vašej novej slovenskej sedačke dodajú viac krásy a pohodlia. Môžete si zvoliť rôzne veľkosti, farby a typ textílie. Potešia oko a vytvoria potrebnú oporu.

Vyberte si pohodlnú deku

Nový gauč je určite pohodlný a komfortne veľký. Často sa však o diskomfort postará aj atmosféra v interiéri či klíma, s ktorou ale nemá sedačka nič spoločné a nemôžete jej dávať túto situáciu za vinu. Vyriešiť to môžete krásne hrejivou dekou, ktorá bude zároveň mimoriadne vhodným doplnkom vašej sedačky. Stačí si vybrať správny materiál a veľkosť a užívať si relax na plné obrátky.

Občas nezabudnite, pre výmenu vzduchu interiér aj vyvetrať a doplniť telu potrebné živiny, pretože aj od stavu nášho organizmu závisí naša fyzická a psychická pohoda.

Zdroj obrázka:Jodie Johnson/Shutterstock.com