Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Ako si v štýle minimalizmu zariadiť luxusnú kuchyňu

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.07.2020 - 908
Každý jeden priestor v dome alebo byte má svoju špeciálnu funkciu a úlohu. Kuchyňa je ale miestom, ktorú pre svoje potreby a radosť využívajú všetci. Od najmenších detí, až po tie najstaršie generácie, ktoré sú pre nás v mnohých smeroch vzorom. Zariadenie tejto miestnosti, ktorá bude plniť všetky dôležité funkcie a slúžiť členom rodiny, si preto vyžaduje dôkladné plánovanie, použitie originálnych, a pritom jednoduchých riešení či sofistikovaných materiálov.

Splniť tento cieľ ale nie je ľahká úloha, preto sme tu my, aby sme vám dali niekoľko dobrých tipov, ako si pri použití minimálneho množstva doplnkov vytvoriť luxusné centrum domu alebo bytu. 

Využite hlavné prvky minimalistického štýlu

Aby ste si mohli všetko do posledného detailu naplánovať a zariadiť k vašej spokojnosti, mali by ste sa oboznámiť s hlavnými prvkami štýlu, ktorý charakterizuje jednoduchosť, čisté línie, neutrálne farby a priestrannosť. K tým základným patrí:

  • veľa vzduchu, svetla a kompetentného územného plánovania;
  • stručný a funkčný nábytok v jednotnom štýle;
  • minimálny dekor, farba a textúry;
  • čisté tvary a jasné línie;
  • vstavané spotrebiče.

Ak pri plánovaní a zariaďovaní kuchyne tieto prvky použijete alebo zachováte, budete sa cítiť v miestnosti príjemne. Dnes sú to základné prvky štýlového interiérového dizajnu, vďaka ktorým vytvoríte v každej jednej miestnosti svojho domu alebo bytu pohodlie bez zbytočne komplikovaných konštrukčných riešení a doplnkov.

Zariadenie kuchyne by malo odrážať vašu osobnosť

Minimalizmus nemusí nutne znamenať, že vaša kuchyňa bude strohá a bez tváre. Použite  minimalizmus ako základ, nebojte sa pridať jasné detaily z iných štýlov a vašich obľúbených vecí, čím si vytvoríte štýlovú a útulnú kuchyňu, ktorá odráža vašu osobnosť.

V súvislosti s tým, nezabudnite ani na fakt, že minimalizmus sa často priatelí s ekologickým štýlom, prvkami modernej klasiky, art deco alebo etnického štýlu.

Premyslená predispozícia je základ

Základom modernej luxusnej kuchyne v štýle minimalizmu je aj premyslená dispozícia. Pri vývoji dizajnu projektu preto starostlivo zvážte ergonómiu headsetu a nájdite miesto na uloženie každej jednej položky. V opačnom prípade neostane v priestore po minimalizme ani stopa.

Nebojte sa ani väčších investícií do trvácnych materiálov, ktoré vďaka svojmu charakteru, vlastnostiam a najmä dizajnu vytvoria prostredie, v ktorom bude krásny priestor nielen na varenie.

Zdroj obrázka:ImageFlow/Shutterstock.com