Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 961 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Ako si užiť dovolenku a príjemný relax v bezpečí vašej terasy alebo záhrady

Redakcia Predajprenajom.sk - 21.07.2020 - 773
Pohyb na čerstvom vzduchu je pre naše telo veľmi dôležitý. Tento rok sme si ho ale pre koronakrízu v jarných mesiacoch moc neužili, čo znamená, že leto je vaša jediná šanca, ako to dobehnúť. A práve terasa alebo dvor vašej záhrady môže byť skvelým miestom, kde sa v bezpečí svojho domu môžete naplno odviazať.

Terasy, otvorené alebo presklené verandy či altánky sú skvelými miestami na oddych. Jedným z veľmi dôležitých bodov ich dizajnu je ale výber dekorácie svetelných otvorov. A nakoľko sa závesy a záclony na tieto účely používajú čoraz menej, sú nahradené slušnou alternatívou kompaktnej  tieniacej techniky rôznych vzorov. Pevnou markízou, ktorá si rozumie s vaším dvorom.

Tieto výrobky vám pomôžu vytvoriť útulné a pohodlné prostredie, ktoré chráni interiér pred príliš jasným slnečným žiarením a zvedavými očami susedov.

Spôsob, ako si schladiť hlavu a vyhnúť sa pohľadom zvedavého davu

Tieto „skladané žalúzie“ sú originálnou a navonok veľmi atraktívnou možnosťou. Jednoducho sa inštalujú a ešte lepšie používajú. Sú vyrobené z ľahkých zliatin, vďaka čomu nie sú pre vás ani váš dom žiadnou záťažou a dobre odolávajú poveternostným podmienkam. Dajú sa upevniť do stropu, dreva, kovu alebo na stenu.

To najpodstatnejšie však je, že tieto štýlové markízy si môžete nechať vyrobiť priamo na mieru. Ochránia vás pred slnkom, prachom a zvedavými susedmi. Sú odolné aj voči dažďu a vlhkosti, takže v bezpečí budete nielen vy, ale aj okenné parapety, ktoré tak môžete využiť na dekoráciu terasy kvetmi alebo originálnym osvetlením v podobe lucerny.

Dobrá alternatíva k altánku

Máte menší pozemok? Ste vlastníkom otvoreného balkóna? Súkromie je dnes dôležité a pokiaľ sa vo vašom okolí nachádza niekoľko ďalších susedov, platí to dvojnásobne. Ak si preto z dôvodu malej plochy alebo nedostatočne krytého balkóna nemôžete dovoliť postaviť pergolu alebo altánok, využite alternatívu v podobe balkónovej markízy. Dokonale poslúži, vytvorí tieň a ochráni.

Zdroj obrázka:Studio Harmony/Shutterstock.com