Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Ako na to: Vyberte si kvalitnú a odolnú vinylovú podlahovú krytinu

Redakcia Predajprenajom.sk - 25.05.2021 - 456
Podlaha je základ domu, od ktorého závisí nielen jeho krása a pohodlie, ale aj využitie. Musí tiež dlho slúžiť a vytvárať na pobyt v interiéri tie najlepšie podmienky. To je možné dosiahnuť, ak si pri výbere dáte záležať na niekoľkých detailoch.

S tými najdôležitejšími vás v našom článku oboznámime.

Rozhodujúce slovo má váš životný štýl

Odporúčame vám, aby ste si začali vyberať podlahu na základe podrobnej analýzy vašich zvykov a vlastného životného štýlu. V tomto smere je tiež dôležitý charakter miestnosti a podmienky v nej. Iné to bude v kúpeľni a kuchyni, iné v spálni alebo obývacej izbe.

Tmavá alebo svetlá

Akú farbu novej podlahy si vybrať, závisí od efektu, ktorý očakávate. Tmavá (až čierna) podlaha dodáva miestnosti závažný a pevný vzhľad. Čím výraznejší bude kontrast, tým výraznejší bude obraz bytu. S tmavou podlahou získa aj jemný a zdržanlivý interiér ostrosť a drzosť. Nezabudnite však, že akýkoľvek tmavý povrch „pohlcuje“ svetlo - do projektu preto potom musíte zahrnúť výkonnejšie žiarovky.

Materiál

Ďalším dôležitým faktorom pri výbere podlahy je materiál, z ktorého je vyrobená. Kvalitné prírodné   podlahy sú odolnejšie, no pre mnohých aj drahšie. Dobrou alternatívou akéhokoľvek takéhoto prírodného materiálu však môžu byť aj rovnako pevné a odolné vinylové podlahy. Jednoducho sa pokladajú a ešte lepšie udržiavajú v čistote. Vydržia veľmi dlho a nepoškodí ich ani ten najťažší nábytok.

Samozrejme, aby vám dlho a dobre slúžili, budete musieť z času na čas pristúpiť aj k ich čisteniu. Prachu a špiny je v našom okolí niekedy naozaj veľa. Mokré čistenie mopom a občasné vysávanie by ale mohlo stačiť.

Všímajte si aj hrúbku podlahovej krytiny, triedu odolnosti a izoláciu, vďaka čomu zvýšite nielen teplotný, ale aj zvukový komfort miestnosti.

Zdroj obrázka: Palatinate Stock/Shutterstock.com