Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 424 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Ako efektívne zariadiť kúpeľňu?

Redakcia Predajprenajom.sk - 12.08.2021 - 1205
Vaša kúpeľňa nemusí byť dokonalá ako z obrázku, no vzhľadom na jej veľkosť a dispozíciu z nej môžete vykúzliť to najlepšie, čo sa dá. Bez ohľadu na to, aký je váš priestor veľký alebo zle dispozične usporiadaný, vždy môžete podniknúť kroky a hľadať riešenia, vďaka ktorým bude vaša kúpeľňa vyzerať ako z katalógu. Základom je správna organizácia.

 

Výhody organizovanej kúpeľne presahujú jej vizuálnu stránku. Kúpeľňa, v ktorej je všetko pekne uložené, nielen že pôsobí atraktívnejšie, ale je tiež praktickejšia. Veď si len porovnajte sprchu, kde vám pri večernom sprchovaní neustále padajú popod nohy šampóny, s tou, kde máte všetky potrebné prípravky uložené na jednom mieste a sú ľahko prístupné. Navyše, organizovaný priestor sa ďaleko ľahšie udržiava nielen uprataný, ale aj čistý.

Zorientujte sa

Prejdite si každé úložné miesto, v ktorom skladujete vaše hygienické, ale aj iné prípravky, ktoré patria do kúpeľne, teda vrátane make-upu, vlasových doplnkov, prostriedkov na starostlivosť o telo a pleť, všetkej kozmetiky, až po toaletný papier a uteráky. Následne všetky tieto predmety roztrieďte do troch kategórií: ponechať, darovať, zahodiť. Máte doma niekoľko sprchových gélov pred zárukou, ktoré ste kedysi dávno dostali do daru? Posuňte ich ďalej! Alebo šminky, ktoré sú dávno po expirácii? Zbavte sa ich! Takto pretriedené veci ďalej trieďte podľa typu a miesta, kam ich chcete uložiť. Počas veľkého upratovania nezabudnite kúpeľnu aj poriadne vyčistiť.

Zaobstarajte si organizéry

Napríklad, ak máte veľa uterákov alebo máte do zásoby veľa toaletných papierov, s najväčšou pravdepodobnosťou budete potrebovať nový kúpeľňový nábytok. Ak nemáte priestor navyše, no rozpočet by sa našiel, vymeňte vašu starú malú skrinku za novú. Ak máte menšiu kúpeľňu, pri nábytku stavte vždy na bielu farbu, prípadne siahnite po skrinke s predným zrkadlom, ktoré opticky priestor zväčší. Do nej okrem množstva predmetov väčších rozmerov zmestíte aj boxy na organizovanie, vďaka ktorým budete mať pokope všetku kozmetiku na vlasy, zvlášť zas telovú kozmetiku, a v inom boxe drobnú elektrotechniku.

V opačnom prípade, keď sa zbavíte množstva vecí, ktoré buď darujete, alebo sa rozhodnete ich zahodiť, sa môžete prebytočného nábytku v kúpeľni zbaviť, čím zároveň zväčšíte priestor celého priestoru.

Usporiadajte sprchu a vaňu

Sprchy a vane sú spravidla náročné na organizáciu, nakoľko nie vždy sú vyrobené s ohľadom na skladovanie. Preto azda v každej kúpeľni nájdete rozložené šampóny priamo na vani, alebo v sprche pri odtoku. Veď kam inam s týmito vecami, keď ich potrebujete mať stále nablízku? Riešením sú opäť organizéry. Ten by mal byť predovšetkým dostatočne stabilný, jeho veľkosť by mala byť optimálna vzhľadom na vaše potreby, a ideálne by sa mal ku kúpeľňovému nábytku ladiť. AK si ani v tomto prípade neviete rady, siahnite po farbách akými sú čierna a biela, prípadne po farbe kúpeľňovej dlažby.