Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 028 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

5 inteligentných ergonomických tipov, ako dať váš šatník do poriadku

Redakcia Predajprenajom.sk - 31.08.2020 - 655
Oblečenie zaberá v dome veľkú časť priestoru. Mnohí z nás sa ho preto snažia uložiť tak, aby bola strata cenných metrov štvorcových minimálna. Výberom správnych skladovacích techník a priestorov sa to dá veľmi jednoducho docieliť.

 

V našom článku vás s nimi oboznámime a predstavíme vám také riešenia, vďaka ktorým nájdete potrebnú vec vždy rýchlo a bez zbytočných problémov.

1. Ukladajte veci v skrini zľava doprava v zostupnom poradí

Jedným z najjednoduchších pravidiel racionálneho skladovania odevov na vešiakoch je zavesiť ich zľava doprava v zostupnom poradí podľa dĺžky. Uľahčí vám to oddelenie odevov a vytvoríte si v skrini dokonalý prehľad o každom kúsku oblečenia. Aby to bolo ešte pohodlnejšie, odporúčame vám vybaviť si vaše skrine alebo úložné priestory modernými výsuvnými vešiakmi. Jednoducho sa inštalujú, dokonale ovládajú a zjednodušujú využitie šatníka na maximum.

2. Usporiadajte veci podľa typu

Aby ste mali v šatníku prehľad, ukladajte v ňom veci z jednej kategórie bok po boku: napríklad šaty so šatami a bundy so sakami. Venujte pritom pozornosť aj materiálom a farbám. Udržujte tmavé farby spolu a svetlé na druhej strane. Toto usporiadanie vám umožní vybrať si vhodný odev hneď a mať v skrini maximálny poriadok.

3. Používajte škatule a oddeľovače

Toto užitočné a cenovo dostupné príslušenstvo vám pomôže udržiavať vaše hromady oblečenia upratané a ukladať viac položiek na jednu policu. To vám uľahčí vyhľadanie požadovaného odevu a omnoho ľahšie vyprázdnenie políc - stačí si vybrať.

4. Nezabudnite na užitočné príslušenstvo

Udržiavanie vecí v čistote a čo najlepšie využitie priestoru nie je len o boxoch a rozdeľovačoch. Užitočné doplnky sú aj závesné police, organizéry s vreckami, špeciálne vešiaky na šatky alebo kravaty. Mimochodom, sú oveľa lacnejšie, než si myslíte a nájdete ich aj online.

Užitočným príslušenstvom je aj svetlo, ktoré vám v prehľade vášho šatníka pomôže, tak sa ho nebojte inštalovať. Dizajnové výsuvné elektrické zásuvky sa o pripojenie na sieť postarajú veľmi jednoducho a nijako nenarušia celkový štýl miestnosti ani šatníka.

5. Využite priestor na dverách skrinky

Nenechávajte zadnú časť dverí prázdnu. Tam môžete zavesiť nadrozmerné, ale potrebné drobnosti - domáce papuče pre hostí alebo letné sandále, kravaty, šatky, klobúky - všetko, čo nebráni zatvoreniu dverí.

Uvidíte, že pri využití týchto typov sa váš priestor nezmenší a šatník sa bude ľahko udržiavať v poriadku.

 

Zdroj obrázka: Kostikova Natalia/Shutterstock.com