Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dineva
dineva@dineva-realestate.sk
(+421) 0948437798

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Komerčný objekt s možnosťou prerobenia na bývanie na MexicoPlatz vo Viedni

Typ
Predaj
Okres
Wien (Stadt)
Mesto
Wien
Ulica
Wien
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
220 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
8
Pridané
15.01.2020
Aktualizované
15.01.2020
Dineva Realitný maklér
Kontaktovať makléra (+421) 0948437798

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Wien, Mexicoplatz. Plocha: úžitková 220m2.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Cena 369 000 €Výborný obchodný priestor, ktorý sa rozprestiera na ploche viac ako 220m2 vo viedenskej lokalite na ul.Mexico Platz v okolí, ktorého sa nachádza viacero bytových domov, reštaurácií a iných služieb.

Hľadáte miesto pre Vaše podnikanie a chcete zhodnotiť Vaše finančné príjmy? Ponúkame Vám priestor, ktorý je možné využiť pre rôzne obchodné aktivity v lokalite, kde je neobmedzené množstvo možností.

Dispozíciu tvorí komerčný priestor s výkladom priamo z ulice, kancelária a ďalšie 4 skladové priestory so sociálnym zariadením, ktoré je možné zrekonštruovať alebo upraviť podľa Vašej obchodnej predstavy.

Priestor tvorí prízemie a prvé podlažie. Na ďalších poschodiach sa nachádzajú bytové priestory, ktoré sú obývané.

V objekte sú všetky siete ako voda, elektrika,plyn a optika. Priestor je možné začať využívať ihneď alebo po cielene naplánovaných úpravách na základe Vašeho podnikateľského plánu.

Možnosť prerobenia pre účely bývania.

Na ulici je dostupné verejné parkovanie priamo pred obchodným priestorom.

Majiteľ nehnuteľnosti pomôže budúcim kupujúcim s vybavením administratívnych záležitostí súvisiacich s kúpou nehnuteľnosti alebo ich budúcou podnikateľskou činnosťou.
Využite možnosť podnikania v meste s neustále rastúcou perspektívou, do kt. sa oplatí investovať
Dineva Real Estate
dineva@dineva-realestate.sk
0948437798

© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o