Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Juraj Novotný maklér
Bc. Juraj Novotný
juraj.novotny@domypreludi.sk
+421910960004

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LM/Ondrášová-3 podlažný rodinný dom s veľkou záhradou pri Tatralandii

Typ
Predaj
Ulica
Mišíkova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
600 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Pridané
09.06.2022
Aktualizované
13.06.2022
Cena 279 990,00 €
Bc. Juraj Novotný Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421910960004

Popis nehnutelnosti

Nájsť veľký rodinný dom s udržiavaným pozemkom s príjemným posedením a grillom a navyše garážou nebýva vždy jednoduché. My však máme pre Vás zaujímavú ponuku.
Ponúkame na predaj 3 podlažný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii so 7 izbami a množstvom priestoru, ktorý slúži na uloženie sezónnych či nie často využívaných vecí. Nachádza sa v malebnej mestkej časti LM Liptovská Ondrášová na skok do Liptovského Mikuláša či obľúbenej Tatralandie. Obvodový plášť domu je postavený z kvádra a vnútorné priečky sú tehlové. Chodníky sú z vymývaného betónu. Stavba bola kolaudovaná v roku 1972.
Dom postupne prechádzal rekonštrukciami, na 2. podlažiach sa vymenili plastové okná, taktiež podlahy v dome - PVC a v obývačke a v chodbe sú parkety, bola zrekonštruovaná dolná kúpeľňa a WC, vymenený plynový kotol - 3 roky dozadu, taktiež vyvložkovaný komín z plynového kotla, vymaľovala sa fasáda a prerobila sa strecha - použitá bola škridla zn. Bramac.
Pozemok o veľkosti 585m2 z ktorého 319m2 tvorí udržiavaná záhrada rozčlenená na úžitkovú záhradu, kde je možné vypestovať si rôzne druhy zeleniny a ovocia, oddychovú časť s veľkým dreveným altánkom s posedením a veľkým grillom na príjemné chvíle strávené v rodinnom kruhu, okrasnú časť s kvetinami a kermi. Súčasťou tejto plochy je aj dobudovaná garáž o výmere 24m2, kde pohodlne zaparkujete auto a uschováte záhradné náčinie či pneumatiky. Pred garážou je taktiež priestor, kde pokojne zaparkujete ďaľšie dve autá za bránou. Za garážou bol dobudovaný ešte sklad o výmere 7m2 a nachádza sa tu aj dreváreň, na úschovu dreva do grillu a krbu. Celý pozemok je kompletne oplotený.
Okrem hlavného vchodu do domu bol vytvorený aj druhý vstup, hneď vedľa garáže cez miestnosť, ktorá aktuálne slúži ako ,,pivnica,, dielňou, ale dala by sa prerobiť na ďaľšiu izbu.
Spodok domu tvoria 2 samostatné nepriechodné spálne, kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou nazývaná ,,slovenská miestosť,, , kde dominantu tvorí krb, predsieň s vchodom na schodisko, prerobená kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostané WC. Práve táto časť domu sa využívala investične na prenájom, keďže má aj samostný vstup a je oddelená od zvyšku domu schodiskom.
Obývané bolo 1. pochodie domu, ktoré pozostáva zo vstupnej chodby s prístupom na schodisko na 2. poschodie, priestranná obývačka, 2 samostatné nepriechodné spálne a priestranná kuchyňa s jedálenskou časťou. Veľkým bonusom v tejto kuchyni je veľká komora s výmerou 3m2 na uskladnenie potravín, čím sa plnohodnotne využil celý priestor. Taktiež sa tu nachádza kúpeľňa s toaletou - tá však rekonštruovaná ešte nebola.
Druhé poschodie disponuje okrem 2 samostatných spálni aj 3 úložnými priestormi, ktoré vznikli pod strechou domu. Veľkou výhodou je priestranný balkón s výhľadom na hory. V tejto časti domu sú ešte pôvodné drevenné okná.

Výmery
[i]Prízemie :[/i]
dolný vstup / dieľňa - 22,4m2
predsieň 5,8m2
spálňa 14,2m2
izba 12,4m2
slovenská miestnosť/ kuchyňa 12,2m2 + špajza 5,9m2
kúpeľňa 3,8m2
samostané WC 1,2m2

[i]1. poschodie [/i]
predsieň 5,8m2
spálňa 14,8m2
obývačka 20,7m2
izba 11,9m2
kuchyňa + komora - 17,8m2

[i]2. poschodie[/i]
predsieň 6,8m2
izba 12m2
obývačka 14,5m2
balkón 6m2

Dom je v dobrej kondícii, bez tiarch a k dispozícii ihneď.
Vďaka svojej lukratívnej polohe sa táto nehnuteľnosť stáva okrem trvalého bývania aj skvelou investičnou príležitoťou na prenájom.

Kompletná cena vrátane provízie : 279 990 €. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na +421 910 960 004.

Liptovská Ondrášová ako mestská časť Liptovského Mikuláša leží v centrálnej časti Liptovskej kotliny, pri vtoku Jalovčanky do vodnej nádrže Liptovská Mara, má plnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu Kultúrny dom, pošta, nákupné stredisko, materská škola, ihrisko, reštaurácia, vináreň U muzikantov. 1,5 km vzdialený je Aquapark Tatralandia , Huriccane Factory či kontaktná ZOO. Sú tu zástavky miestnej MHD, k dispozícii sú tri zastávky, na ktorých zastavujú aj prímestské autobusy smerujúce do okolitých obcí, železničná stanica v LM je vzdialená 2km.18 km vzdialené je obľúbené lyžiarske stredisko Jasná a 19 km od domu sa nachádza thermalpark Bešeňová. Nájdete tu aj Evanjelický kostol, Kúriu Adeodata Pongráca, Kúriu Dionýza Pongráca, Pongrácovskú kúriu. Dominantou je aj 100 ročná 18 metrov vysoká lipa.

Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. [pdf]